Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
Nowe możliwości aranżacji wnętrz
Zastanawiasz się, jak nadać wyjątkowy charakter łazience? Pomyśl o ciekawej fakturze na ścianie, kolorze budującym klimat, a także armaturze, która subtelnie podkreśli harmonię i elegancję pomieszczenia.

Dla wielu osób łazienka stanowi zakątek relaksu i odpoczynku. Czasem to jedyne miejsce, w którym możemy zregenerować siły, a domownicy nareszcie nam w tym nie przeszkadzają.

Feng shui, czyli dosłownie „wiatr” i „woda”, to azjatycka sztuka kształtowania przestrzeni. Aranżacja wnętrz w zgodzie z tą ideą umożliwia swobodny przepływ ożywczej energii chi i jej cyrkulację wewnątrz mieszkania. Według głównych zasad feng shui łazienka jest najważniejszym pomieszczeniem w domu. Przy jej urządzaniu warto więc przestrzegać pewnych zasad aranżacyjnych.

Kolor
Stwórzmy łazienkę jasną, w kolorach słońca i piasku, która doda nam dużo pozytywnej energii. Korzystajmy z kolorów odcieni pomarańczy, brązu i oliwkowej zieleni, a wszystko to sprawi, że łazienka zapewni nam poczucie relaksu. Pomieszczenie musi też stwarzać wrażenie przestronności. Zwłaszcza w przypadku łazienki o niewielkim metrażu, elementy jej wystroju powinny być jasne. Trzeba zadbać także o dobre oświetlenie, które pobudzi krążenie energii. Dzięki akcentom kolorystycznym uzyskamy wnętrze oddziałujące na nasze zmysły i emocje.

Szklane odbicie
Lustro od zawsze było przedmiotem, który sytuowano na pograniczu świata realnego i nierzeczywistego, prawdy i fałszu. Od początków swych dziejów ludzkość używała zwierciadła naturalnego, czyli tafli wody. Dziś wiemy, że dzięki lustrom pozbędziemy się energetycznych zastojów i optycznie powiększymy przestrzeń w naszym domu.

Woda
W feng shui woda ma szczególne znaczenie. Miłośnicy tej sztuki uważają, że ma ona potężny wpływ na pomyślność w życiu człowieka. Woda symbolizuje płodność, oczyszczenie i odrodzenie.
Armatura łazienkowa nie tylko daje nam możliwość czerpania ze źródeł życia, jednocześnie może stanowić o harmonii łazienkowej architektury. Okazuje się, że starożytną praktykę planowania feng shui można pogodzić nawet z designem armatury. Producenci dają klientom takie możliwości. Firma Kludi przedstawiła w tym roku kolejną odsłonę serii Kidó, inspirowaną kulturą japońską. Stożkowe formy Kidó symbolizują w krajach Dalekiego Wschodu energię wody, dzięki czemu nasza kąpiel może stać się relaksacyjna i energetyczna.
Projektanci armatury prześcigają się w pomysłach na oryginalność, a korzystamy na tym my – klienci. Traktujmy zatem urządzanie łazienki jak przygodę, zadbajmy o detale i dobierajmy kolory tak, aby wyzwalały nasze pozytywne emocje – stwórzmy własny zakątek relaksu.


Seria Kidó
Jednouchwytowa bateria umywalkowa
Jednouchwytowa bateria bidetowa
Jednouchwytowa bateria wannowo-natryskowa (natynkowa)
Bateria wannowo-natryskowa (podtynkowa)
Jednouchwytowa bateria natryskowa (natynkowa)
Bateria natryskowa (podtynkowa)
Bateria natryskowa z termostatem (natynkowa)
Bateria natryskowa z termostatem (podtynkowa)
Trójotworowa bateria wannowo-natryskowa
Pełna gama akcesoriów łazienkowych

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
Do Zenka: fotele kinowe
Palenie p=c5=82yt w piecu
Zim=c4=85 si=c4=99 nie buduje wi=c4=99c ...
Czy dobrze mam ustawione ?
Palenie p?yt w piecu
Pompka wspomagaj=c4=85ca do wody
jaki domofon
Rozpinanie WAGO
Zr=c3=b3b to sam - wentylacja mechaniczn...
Schody do nieba
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości