Domki.net - Portal Budowlany - Budownictwo
Reklama w portalu budowlanym Kontakt

nowości budowlane
Drzwi do wszystkich pokoi - Garderoba
W domu warto mieć choć jedno wydzielone pomieszczenie do przechowywania ubrań. Aranżując wnętrze należy na etapie projektu rozważyć wygospodarowanie miejsca na garderobę, nawet kosztem innego wnętrza. Garderoba najczęściej wypełniona jest drążkami i półkami, na których ułożone są ubrania. Czasami spełnia funkcje sezonowego schowka.

Elegancka ubieralnia
Garderoba po za podstawowym zastosowaniem, może łączyć w sobie funkcje gospodarcze. W takim wypadku potrzebne będzie miejsce na deskę do prasowania, maszynę do szycia czy nawet pralkę. Może też być elegancką ubieralnią, gdzie oprócz starannie posegregowanej odzieży znajdą się duże lustra, toaletka a przede wszystkim przestrzeń, aby móc się swobodnie poruszać.
Jeżeli nie dysponujemy dużą powierzchnią pamiętajmy, że garderoba nie musi zabierać więcej miejsca niż łącznie zabiorą porozstawiane w mieszkaniu szafy. Jednakże garderoba może zmieścić rzeczy, których do pojedynczej szafy nie udałoby się schować – walizki, plecaki, czy deskę do prasowania.

Idealne wejście
Najwygodniej jest usytuować garderobą w pobliżu sypiali i łazienki. Jeżeli ubieralnia ma służyć wszystkim domownikom drzwi do niej powinny znajdować się w holu, lub bezpośrednio w sypialni mieszkańców dla których jest przeznaczona. Jeżeli dysponujemy dużą powierzchnią i chcemy podkreślić wytworny wystrój wnętrza, dobrze jest wykorzystać drzwi dwuskrzydłowe rozwierane. Ważnym jest aby drzwi były wykonane z lekkiego a zarazem stabilnego materiału. Odpowiednie będą drzwi wykonane z wysokozagęszczonych płyt HDF Masonite. Płyty mają tylko 3,2 mm grubości, lecz dzięki procesowi tłoczenia posiadają wyjątkową twardość.

Nie za mała
W zależności od powierzchni mieszkaniowej można urządzić jedną dużą garderobę dla wszystkich domowników, lub mniejsze w każdej sypialni. Wykorzystanie drzwi przesuwanych, będzie idealnym rozwiązaniem dla mniejszej garderoby. W lipcu firma Pol-Skone - producent drzwi wewnątrzlokalowych - wprowadziła na rynek trzy nowe modele Tanganika, Sahara i Kongo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Pol-Skone, oferuje drzwi w wersji bezprzylgowej z zawiasami krytymi, dzięki której wejście do garderoby zyska nowoczesny charakter.

Content Management Powered by CuteNews

Najnowsze tematy na forum:
Mostki termiczne a brak pionowej spoiny
czyszczenie studni - ciag dalszy
Niedestruktywne odklejene kilku kafli z ...
dodatkowy filtr powietrza do wentylacji ...
Monitoring jeszcze raz
Rura ocieplana do wentylacji - problem
Buda dla psa - sklejka czy p=c5=82yta MF...
Dom z kontenera .CD.
OGRZEWANIA NA PODCZERWIE=c5=83
=c5=9aciany zelbet vs porotherm
 
Budownictwo mieszkaniowe i Budownictwo ogólne - Budownictwo
Teksty piosenek - Lyrics - Torebki

katalog firm budowlanych - budownictwo
ogłoszenia nieruchomości
artykuły i porady budowlane - budownictwo


 

Budownictwo
Nieruchomości